Aktīvā atpūta un Pasākumi - Citypaintball.lv ◦ pasākumu organizēšana,  Maskavas ielā 446c (Mazjumpravas 66), Rīga

Citypaintball.lv ◦ pasākumu organizēšana

0 Atsauksmes     12 sekotāji
 12 sekotāji
Maskavas ielā 446c (Mazjumpravas 66), Rīga
Atslēdzies

www.citypaintball.lv

}
P O T C Pk S Sv
1000
2200
1000
2200
1000
2200
1000
2200
1000
2200
 
1000
2200
1000
2200

+371 67291400 +371 27821000

Peintbola Centrs Citypaintball Rīgā, Maskavas ielā 446c (Mazjumpravas 66).

Ir sācis darbu jauns Peintbola Centrs Citypaintball 

Šeit jūs varat spēlēt gan tradicionālo peintbolu, gan lāzertagu (lāzera peintbols) - vēl viens veids "kariņiem" lāzera kaujas, kas ir progresīvo tehnoloģiju spēle un notiek reālajā laikā un telpā. Lāzertag - mūsdienīgās paaudzes spēle! Tās ir interesantas ut tās spēlē visi - vīrieši,sievietes un bērni.

Pie mums pieejami 3 laukumi, no tiem viens ir speciāli būvēts lāzertag spēlei. Ir pieejama nepieciešamā infrastruktūra: ģērbtuves, nojumes un autostāvvieta ....

Sakarā ar centra atvēršanu, cenas ir ļoti draudzīgas!

Spēles pasūtījumi un izziņas pa tālruni 67291400 vai 27 82 1000

 

Lāzertags - lāzera peintbols

Aicinām pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar draugiem, kolēģiem spēlējot jaunu spēli āra laukumos, svaigā gaisā, izmantojot jaunākās iekārtas - lāzera ieročus jaunajā Izklaides Centrā Citypaintball: Rīga, Maskavas 446c (Mazjumpravas 66). Spēle tiek spēlēta atklātā vietā ar speciāli uzceltiem slēpņiem, bunkuriem. Tiek izmantots jaunākās paaudzes bezvadu aprīkojums. Šī ir lielisksa atpūta ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni pie dabas, neizbraucot no pilsētas.

Ir 3 aprīkoti spēļu laukumi. Ir pieejama visa nepieciešamā infrastruktūra: ģērbtuves spēlētājiem, nojumes, autostāvvieta...

Lazertags vai lāzera peintbols - jauns veids aktīvai atpūtai, aizraujoša komandas spēle, taktiskās lāzera cīņas, kas pieejamas ikvienam, un tas ir pilnīgi droši. Lāzertags interesants un pieejams visiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem. Sapulcējās, piemēram, tādā veidā lai atzīmētu kāda dzimšanas dienu. To patiks spēlēt Jūsu maigajām draudzenēm un bērniem. Mūsu instruktori palīdzēs ātri saprast un apgūt spēli.

Lāzertag - tā ir iespēja izrauties no realitātes un iekļūt fantastikā, būt īstam karavīram, sajust adrenalīnu, izdzīvot reālu kauju.

Šī augsto tehnoloģiju spēles būtība ir trāpīt ienaidniekam ar infrasarkano staru. Kad pistole izšauj, tā izdala šāviena skaņu un imitē mazu triecienu (atdevi), vienlaikus nosūtot infrasarkano staru, lai "sakautu" ienaidnieku. Trāpījumu fiksē elektronika. Šāviena attālums līdz 250 metriem. Lietus un vējš šāvieniem nerada traucējumus. Spēlētājam var būt viena vai vairākas dzīvības.

Tas ir atkarīgs no spēles scenārija un iestatījumiem tās aprīkojumā. Attiecīgi, ja spēlētājs ir iztērējis visas dzīvības, aprīkojums izslēdzas, un viņam ir nepieciešams meklēt vietu, kur tās papildināt, vai iziet no kaujas laukuma - pamatojoties spēles noteikumiem. Papildus dzīvību skaitam un munīcijai, jūs varat pielāgot šaušanas ātrumu, nodarījuma kaitējumu, diapazonu, un daudz ko citu.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto - spēle būs īpaši interesanta videospēļu cienītājiem - tā ir iespēja pārcelt virtuālo datora spēli faktiskajā realitātē. Tikai šī izklaide būs daudz vairāk noderīga veselībai - stundu vai divas fiziskās aktivitātes dos labumu ikvienam.

Kopumā, lāzertag ir līdzīgs jau labi zināmajam peintbolam, bet šajā gadījumā ir vairākas priekšrocības, piemēram:

  • spēle tiek spēlēta bez fiziska kontakta, kas ļauj spēlēt ne tikai vīriešiem, bet sievietēm un bērniem, nebaidoties no sāpēm un zilumiem

  • augsts šaušanas diapazons (ne mazāk kā 250 m) un nekādas vēja ietekmes

  • precīzs trāpījums ienaidniekam - viņam pēc sakāves nestrādā pistole un sāk mirdzēt galvas saites sensori

  • nav ierobežots uzlādes skaits

  • var spēlēt jebkurā ērtā apģērbā, nav nepieciešams izmantot speciālu apģērbu, ķiveres, maskas utt.

 

Skatīts 62347 reizes, 15 Skatījumi šodien

Atsauksmes