Aktīvā atpūta un Pasākumi - Telts uz nomu ◦ inventārs pasākumiem, Piņķi, Babītes novads, Latvija

Telts uz nomu ◦ inventārs pasākumiem

0 Atsauksmes     11 sekotāji
 11 sekotāji
Piņķi, Babītes novads, Latvija
Atslēdzies

www.teltsuznomu.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
1900
0900
1900
0900
1900
0900
1900
0900
1900
 
0900
1900

+371 27003663

Telts uz nomu

Telts uz nomu ir strauji augošs Ģimenes uzņēmums. Mēs paši vadam un organizējam visus uzņēmuma darbus. Mēs pilnībā apzināmies reputācijas un ieteikuma spēku, kurš mūsdienās ir, kā garants veiksmīgai uzņēmēja darbībai. Reti kurā biznesā, kā pasākuma organizēšanas sektorā, ir nepieciešama liela uzticēšanās un drošība, lai pasākums izdotos. Mēs apzināmies to, kad uz kādu brīdi klients ir atkarīgs no kāda , kas organizē vai nodrošina pasākuma gaitu. Tādēļ mēs, kā pasākuma aprīkojuma nodrošināšanas uzņēmums, vienmēr ar lielu atbildību un rūpību pieejam pie klienta pasūtījuma. Svarīgi, lai tas tiktu piegādāts laikā, atbildīgi samontēt un klients būtu apmierināts.

Mūsu veiksme nāk no mūsu klienta veiksmes. Ja klients ir apmierināts ar mūsu darbu, mēs esam apmierināti ar savu veikumu. Uzticība un drošība mūsu laikos ir svarīgs aspekts, tādēļ to mēs liekam, kā prioritāti.

Klientam vēlamies piedāvāt palīdzību un aprīkojumus, lai pasākums būtu viss nevainojamākā kārtībā. Aprīkojumi, ko mēs piedāvājam, pieder mums pašiem, tādēļ pret to izturamies saudzīgi un atbildīgi. Kā arī pret klienta īpašumu un vēlmēm izturamies ar cieņu un rūpību. Par cik vis aprīkojums ir mūsu pašu, mēs spējam nodrošināt ar viss labāko servisu un konkurētspējīgu cenu. 

Ar lielu prieku sadarbosimies ar Jums un vienmēr esam atvērti dažādiem risinājumiem. Mēs centīsimies palīdzēt ar visu Jums interesējošo informāciju un pakalpojumiem. Sākot no telts korporatīvajiem pasākumiem, vai kāzām, beidzot ar nojumi Jūsu dārza svētkiem. Kā arī nodrošināsim mazākos Ģimenes locekļus ar kārtīgu izklaidi mūsu piepūšamajās atrakcijās.

www.teltsuznomu.lv

27003663

Skatīts 65962 reizes, 14 Skatījumi šodien

Atsauksmes