Auto preces / Cashback - Protouch ◦ auto kopšana, pulēšana, Kalna iela 2, Talsi, Talsu pilsēta, Latvija

Protouch ◦ auto kopšana, pulēšana

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Kalna iela 2, Talsi, Talsu pilsēta, Latvija
Atslēdzies
}
P O T C Pk S Sv
1000
1800
1000
1800
1000
1800
1000
1800
1000
1800
 
1000
1400

+371 29858126

Pakalpojumi:
- Mazgāšana ar rokām;
Mazgājot ar 2 spaiņu metodi, samazina risku radīt jaunas švīkas un hologrammas mašīnas krāsā!
 - Ādas apkope;
Ādas apkopi ieteicams veikt reizi gadā, kuras laikā tiks attīrītas ādas poras un aizpildītas ar kondicionieri. Šī procesa laikā āda tiks pasargāta no apkārtējās vides ietekmes un samazinās risku no ādas izžūšanas!
 - Salona ķīmiskā tīrīšana;
Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un iekārtas, salona ķīmisko tīrīšanu veicam daudz kvalitatīvāk un drošāk jūsu auto polsterējumam!
 - Disku mazgāšana;
Apstrādājot diskus ar nano pārklājumu, jūs pasargāsiet diska krāsu no verdošajiem bremžu diska putekļiem. Tā rezultātā disks būs pasargāts un nākotnē vieglāk kopjams!
 - Pulēšana;
Kurš gan nevēlas spīdīgu un koptu auto!? Ar RUPES izstrādāto tehnoloģiju mēs auto pulēšanu padaram drošāku un efektīvāku tieši jūsu automašīnai!
 - Vaskošana;
Atrodoties uz ceļa automašīnas krāsa konstanti cīnās pret apkārtējo vidi -sāli, akmeņiem, moskītiem. Ar vaskošanu šajā kaujā jūs radat savam auto vairogu, pateicoties tam, sākotnējā krāsa ir uz ilgāku laika periodu!
 - Lukturu pulēšana;
Plastmasas lukturi ar gadiem oksidējas un rada dzeltenīgu kārtu pāri lukturim. To novēršanai piedāvājam lukturus nopulēt un apstrādāt, lai efekts saglabātos turpmākajiem gadiem!
 - Nano pārklājumi;
Ir pienācis 21 gs., kurā mūsu zinātnieki izpētījuši arvien vairākus veidus kā pasargāt auto. Ar C.quartz tehnoloģiju mēs pasargāsim jūsu auto ar augstāko kvalitāti!
Gaidīsim ciemos!
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 15959 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes