Auto preces - Japanauto.lv ◦ japānas un korejas auto rezerves daļas , 16 Braslas iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvija

Japanauto.lv ◦ japānas un korejas auto rezerves daļas

0 Atsauksmes     10 sekotāji
 10 sekotāji
16 Braslas iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvija
Atslēdzies

www.japanautoparts.eu

}
P O T C Pk S Sv
0830
1800
0830
1800
0830
1800
0830
1800
0830
1800
 

+371 24505024

Jāpanas un korejas auto rezerves daļas. 

 Japanauto.lv piedāvā oriģinālas un analogās rezerves daļas Japānas un Korejas automobiļu zīmoliem Daewoo, Daihatsu, Honda, Hyundai, Infiniti, Lexus, Isuzu, KIA, Nissan, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota pa zemām cenām.

Mūsu cenas būs patīkams pārsteigums. Japanauto.lv piedāvā oriģinālas auto rezerves daļas  par zemākajām cenām. Mēs apkalpojam gan vairumtirdzniecības, gan mazumtirdzniecības klientus.

 Mēs cenšamies būt vislētāk tirgū, tāpēc pat ja gadīsies tā, ka mūsu piedāvājums būs dārgāks nekā citiem tirgotajiem, paziņojiet mums par to, un mēs izdarīsim visu lai piedāvāt Jums viszemāko cenu.

Papildu tam, pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam atlaides.

 Mūsu zemu cenu līmenim ir skaidrojams ar to, ka mums ir savas rezerves daļu noliktavas dažādas valstīs, līdz ar to mūsu piedāvātas  oriģinālas rezerves daļas ir vislētākās Latvijā un Baltijas valstīs. Papildu mūsu sortimentam, mums ir partneru piedāvājums no Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE), ASV, Japānas, un Eiropas.

Visas rezerves daļas mūsu piedāvājumā ir oriģinālas. Ja tomēr Jūs gribētu iegādāties citu ražotāju rezerves daļas, mūsu piedāvājuma ir plašs dažādu cenu/kvalitātes analogu rezerves daļu sortiments  no ražotājiem, kuru kvalitātes līmenis praktiski neatšķiras no oriģināla, līdz pavisam budžeta piedāvājumiem.

 

Skatīts 113260 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes