Autoskola - Kristīne ◦ autoskola, 415 kab., 11 Merķeļa iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvija

Kristīne ◦ autoskola

1 Atsauksmes     1 sekotājs
 1 sekotājs
415 kab., 11 Merķeļa iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvija
Atslēdzies

www.kristineautoskola.lv

}
P O T C Pk S Sv
1000
1900
1000
1900
1000
1900
1000
1900
1000
1900
 

+371 26370220 +371 67205534

Laipni lūgti autoskolā „Kristīne”.

Te Jūs gaida īsti, saprotoši un cilvēcīgi sava amata meistari. Mūsu uzdevums ir būt vislaipnākajiem, izprotošākajiem, spējīgākajiem skolotājiem, lai iespējami ātri sasniegtu rezultātu – vēlamās kategorijas vadītāja apliecību! Mūsu instruktori ir pacietīgi, gudri un iejūtīgi. Mēs raugāmies uz lietām ar svaigu skatu – esam izstrādājuši savu metodiku teorētisko apmācību apguvei un īpašu praktiskās braukšanas apmācības veidu. Ar mūsu atbalstu un palīdzību Jūs būsiet labi un droši sagatavoti CSDD eksāmeniem.

Pie mums iespējams iegūt A, A1, B,BE,C,C1,CE,D,D1,DE, 95 koda kategorijas vadītāju apliecības. Un prieku braukt!

A un A1 kategorijas apliecības iegūšana ir aizraujošs process, kurā zinoši instruktori apmāca kursantus speciāli aprīkotā laukumā. Mums motociklu vadība ir kas vairāk par praksi – tā ir kaislība. Tieši tādēļ tiesību ieguvējus pēc apmācībām neaizmirstam, bet rīkojam kopējus pasākumus, kas ļauj mums visiem sanākt kopā un dalīties savā kaislībā un pieredzē.
Mums ir savs skatījums uz lietām gan teorētiskajai apmācībai, gan praktiskajām braukšanām. Ļoti būtisks fakts ir tas, ka mūsu autoskolā teorētiskās apmācības laikā mūsu kursanti var visu mācību procesu justies kā šoferi. Tiek apvienots teorētiskais ar praktisko, kas atvieglo ātrāku sagatavošanos praktiskajām braukšanas nodarbībām. Sagatavotie uzskates materiāli jau klasē Jums ļauj iejusties Rīgas krustojumos, kā arī mums ir video materiāli, kuri tiek attēloti uz projektora, dodot kursantiem iespēju mācīties un vienlaicīgi to skatīties kā kino. Tā kā esam jau tajā laikmetā, ka bez televizora, datora nespējam iedomāties savu dzīvi, tad šāda apmācība varētu Jums palīdzēt.
Autoskolas “Kristīne” mācību programma praktiskajai braukšanai:

Mācīties braukt un izjust procesu – izprast mašīnas gabarītus, tās dinamiku un manevrētspēju, droši darboties ar mašīnas vadības ierīcēm. Apmācības notiek slēgta tipa poligonā.
Tad mēs braucam Rīgas ielās, maršruti tiek mainīti katrā braukšanas nodarbībā, jo mūsu uzdevums ir iemācīt ne tikai braukt pa Pārdaugavas ielām, bet pa visu Rīgu.
Obligāto figūru laukumu apmācam paralēli ar ielas braukšanām, lai tas nav vienmuļš un apnicīgs process,bet produktīvs un patīkams.
Mācību programma tiek sastādīta katram individuāli, jo katrs no Jums ir individuāls un ar atšķirīgiem zināšanu līmeņiem.
 Apskatīsim visus tehniskos jautājumus, kuri tiek uzdoti CSDD valsts eksāmenā. Sastādīsim individuālu grafiku praktiskās braukšanas nodarbībām pēc audzēkņa un instruktora savstarpējas vienošanās, lai pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk sagatavotos CSDD valsts eksāmenam.


Īpašs pakalpojums ir braukšanas zināšanu papildināšana tiem, kuriem jau ir B kategorijas vadītāja apliecība. Mācām vadīt gan pašiem savus auto, gan piedāvājam izmantot autoskolas mašīnas. Palīdzam sajusties pie stūres droši un iededzinām kaislību pret šo brīnišķīgo prasmi – braukšanu!

Pie mums katram audzēknim ir iespēja:
Mūsu autoskolā mācības notiek saskaņā ar pedagogu sastādītu plānu, kas dod mūsu audzēkņiem iespēju apmeklēt attaisnojošu iemeslu dēļ kavētās nodarbības citās mācību grupās.Kā arī mēs praktizējam to,ka kursanti var nepārtraukti kontaktēties ar pasniedzējiem elektroniski,kas atvieglo savstarpēju komunikāciju un iespēju saņemt atbildes nekavējoties,negaidot nākošo teorijas nodarbību. Tāpēc tiek sastādīts Nodarbību grafiks, kurā katrs audzēknis spēs noteikt, kurā dienā kādā grupā kādu tēmu , kas ir izlaista, var noklausīties vai apmeklēt papildus. Protams, tās grupas tematiskais plāns, kurā jūs mācāties, ir nopietns katram no Jums, bet kā mēs mēdzam teikt: „Nodarbību attaisnojoša iemesla dēļ var neapmeklēt, bet izlaist to nedrīkst”.

Skatīts 79296 reizes, 2 Skatījumi šodien

Atsauksmes (1)

1 Atsauksmes

 1. Tik tiešām jauka un mājīga vieta ar atsaucīgiem darbiniekiem, kur draudzīgā gaisotnē var apgūt jebkuras kategorijas kursu.

  2016-06-30 16:33
  1. SIA Kristīne autoskola (Uzņēmuma pārstāvis)

   Paldies, esam priecīgi, ka pie mums patika!

   2017-02-08 15:42