Interneta veikali  / Cashback - EconomyBookings.com ◦ interneta veikals, Ziemeļu iela 4, Lidosta "Rīga", Mārupes novads, Latvija

EconomyBookings.com ◦ interneta veikals

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Ziemeļu iela 4, Lidosta "Rīga", Mārupes novads, Latvija
Atslēdzies

www.economybookings.com

}
P O T C Pk S Sv
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
 
0000
2400
0000
2400

+371 66010852

Vēsture

EconomyBookings.com darbojas tiešsaistes rezervāciju tirgū kopš 2007. gada. Savu darbību uzsākām kā nelielu biznesu, strādājot kā filiāle auto īres programmā Spānijā. Drīz mēs sapratām, ka mūsu klientu vajadzības ir kas vairāk nekā tikai auto rezervēšana Spānijā, tāpēc sākām savus pakalpojumus piedāvāt arī citās valstīs. Mēs radījām platformu, kas mūsu klientiem ļāva ne vien rezervēt automašīnu, bet arī padarīja šo procesu iespējami vieglu, ļaujot tiem izvēlēties sev piemērotāko auto īres plānu. Šobrīd EconomyBookings.com ieņem vadošās pozīcijas Eiropas interneta rezervāciju tirgū ar plašu pakalpojumu klāstu, kā arī ar mūsu pakalpojumu pieejamību vairāk nekā 150 valstīs. Patlaban EconomyBookings.com ir vairāk nekā 30 darbinieku, no kuriem ikviens ir savas nozares profesionālis. Vairākus gadus lielākā daļa mūsu darbinieku strādāja dažādās izplatīšanas kompānijās ASV, Lielbritānijā, Spānijā un Vācijā, tāpēc viņiem ir nepieciešamās zināšanas un pieredze, lai apmierinātu jebkura klienta pieaugošās prasības. Mēs nemitīgi attīstāmies un noteikti pārsteigsim mūsu konkurentus, attīstot jaunus IT projektus dažādos tiešsaistes tūrisma virzienos. Mēs ticam, ka mūsu darbs nes pozitīvu pienesumu mūsu klientiem un prieku sadarboties ar mums.

Filozofija

Mūsu kompānijas filozofija ir apgādāt klientus ar visu nepieciešamo, lai viņi varētu rezervēt auto īres pakalpojumus visā pasaulē, jo mūsu moto ir „Nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus par pieņemamām cenām”. Katru dienu mūsu analītiķa uzdevums ir uzraudzīt cenu plānus mūsu sadarbības aģentūrām visā pasaulē, tāpēc varam vienmēr garantēt konkurētspējīgas cenas un augsta līmeņa klientu apkalpošanu. Katrā galamērķī mūsu kompānijai ir vismaz 3-4 auto īres pakalpojumu nodrošinātāji. Tas ļauj attīstīties konkurencei un uzlaboties klientu apkalpošanai, nodrošinot veselīgāku konkurenci un lielāku klientu apmierinātības līmeni.

Mūsu kompānijas nostādnes

Mūsu kompānijas nostādnes ir sekojošas: mēs esam kopā ar klientu rezervācijas laikā, kā arī pirms un pēc auto nomas. Mūsu klienti var vienmēr justies droši, jo visi jautājumi, kas saistīti ar rezervācijām, tiks nokārtoti ar mūsu speciālistu palīdzību, kuri palīdzēs atrisināt jebkuru problēmu un nodrošinās plašu auto nomas pieredzi. Mūsu kompānijas mājaslapa ir izveidota tā, lai mūsu klienti saņemtu visu nepieciešamo informāciju par plānoto auto nomu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir aktīvs zvanu centrs, un uz jebkuru jautājumu, kas jums varētu rasties un kuru nevarat atrast mājaslapā, Jums atbildēs telefoniski. Mēs piedāvājam un lūdzam mūsu klientiem zvanīt tieši uz mūsu telefonnumuru, kur mūsu operatori sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 14628 reizes, 2 Skatījumi šodien

Atsauksmes