Izglītība un Kursi / Cashback - BVK ◦ mācību iestāde, Elijas iela 17, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

BVK ◦ mācību iestāde

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Elijas iela 17, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.macibuiestade.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
1700
0900
1700
0900
1700
0900
1700
0900
1700
 

+371 28466434 +371 67225211

Profesionālās pilnveides un profesionālās tālākizglītības iestāde BVK ir SIA “Biznesa Vadības Konsultācijas” dibināta izglītības iestāde, kas nodrošina daudzveidīgas profesionālās pilnveides un tālākizglītības iespējas pieaugušajiem.
Uzņēmums ir dibināts 2011.gada 7. novembrī un reģistrēts Izglītības kvalitātes valsts dienestā (reģ. Nr.2960801064).  Izglītības iestādes darbības tiesiskais pamats ir Latvijas Republikas spēkā esošā likumdošana. Apmācības tiek organizētas saskaņā ar Izglītības likumu, Profesionālās izglītības likumu un citiem normatīvajiem dokumentiem. 
Mērķis– Sniegt mūsu klientiem kvalitatīvas zināšanas, kas nepieciešamas uzņēmumu labklājības celšanai mūsdienu mainīgajos tirgus un konkurences apstākļos. 
Misija-  Nodrošināt klientiem labākos lektorus un pedagogus, veidot viegli uztveramu, patīkamu mācību procesu, izmantojot jaunākos zinātnes un tehnikas sasniegumus, kā arī sniegt ieguldījumu izglītotas, demokrātiskas sabiedrības attīstībā, sekmējot indivīdu un sabiedrības profesionālo kapacitāti, kvalifikāciju, konkurētspēju un sadarbību. 
BVK galvenie darbības virzieni:  Publiskie kursi, semināri speciālistiem un/vai interesentiem no dažādiem uzņēmumiem.  Korporatīvie kursi, pieskaņojot esošās vai veidojot jaunas mācību programmas atbilstoši katra konkrētā uzņēmuma un tā darbinieku vajadzībām.  Izbraukuma semināri uzņēmuma vadībai, struktūrvienībai/ām vai darbinieku kolektīviem. 
Profesionālās pilnveides kursi.  Dažādi projekti, izglītojoši pasākumi un aktivitātes pēc pasūtījuma. 
Kāpēc izvēlēties mūs? 
plašs un daudzveidīgs piedāvājumu spektrs – gan individuālām apmācībām, gan uzņēmumiem;  augsti kvalificēti, savā jomā pieredzes bagāti un zinoši pasniedzēji;  elastīga un individuāla pieeja klienta vēlmēm un vajadzībām ar mērķi piedāvāt visefektīvāko risinājumu;  atsaucīgs un laipns personāls, teicama kursu organizācija;  ērta atrašanās vieta un mūsdienīgi aprīkotas, mājīgas mācību telpas;  modernas, uz praksi balstītas mācību metodes un tehniskais nodrošinājums;  sadarbībai atvērts, draudzīgs, pozitīvi noskaņots un uz pastāvīgu izaugsmi tendēts kolektīvs.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 18339 reizes, 15 Skatījumi šodien

Atsauksmes