Izklaide / Cashback - Joyful Couple ◦ pāru spēles, Paleju iela 2, Mārupe, Mārupes novads, Latvija

Joyful Couple ◦ pāru spēles

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Paleju iela 2, Mārupe, Mārupes novads, Latvija
Atslēdzies

www.joyful-couple.lv

}
P O T C Pk S Sv
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
 
0000
2400
0000
2400

+371 23668464

Pāri ikdienas steigā pārāk maz velta laiku viens otram. Nereti pietrūkst laika izrunāties ar partneri, trūkst ideju, kā iepriecināt savu otru pusīti vai ir nedrošība izteikt/paust savas vēlmes.

Tā mēs varam justies nedzirdēti un nesaprasti, kā rezultātā izveidojas daudz nelaimīgu un neizdevušos attiecību.
---
Bet mēs uzskatām, ka tā nav jābūt! Mēs vēlamies, lai Jūsu attiecībās ir prieks, saticība un jautrība! Tāpēc izveidojām Joyful Couple, kas palīdzētu pāriem uzlabot attiecības un iegūt jaunas, neaizmirstamas atmiņas.

Viss sākās ar spēļu – Nerātnās un Romantiskās – izstrādi. Mēs nostādījām stingru mērķi – izveidot spēles, kas būtu vienkārši izmantojamas, viegli saprotamas, dotu pāriem jaunas idejas, palīdzētu satuvināties, un tām ir jāizskatās skaisti!

Šo mērķi izpildīt nenācās viegli, taču mēs to izdarījām, un šīs pamata nostādnes esam saglabājuši uzņēmuma kodolā. Visam, ko darām, ir jābūt - Vienkāršam, Ērtam, Skaistam un Satuvinošam.
---
Šīs vērības ir ļāvušas Joyful Couple radīt spēles un aksesuārus, kas jau tūkstošiem pāru ir devuši jaunas idejas, motivējuši uzlabot attiecības un radījuši pikantus mirkļus guļamistabā! 
---
Tikpat svarīgi ir padomi un atziņas no citu kļūdām.

Gan mūsu pašu, gan citu pāru uzkrātā pieredze dod iespēju dalīties ar ieteikumiem, kas Jūsu attiecībām var palīdzēt izvairīties no nepatīkamām situācijām, uzlabot komunikāciju, vai varbūt pavisam vienkārši - atrast kādu jauku randiņa ideju.
---
Jūs esat vissvarīgākie!
Mēs vienmēr vēlamies dzirdēt ieteikumus un komentārus, ko varam darīt labāk, kā palīdzēt tieši Jums! Varbūt Jūs nomāc kāda problēma, ko varētu atrisināt ar jaunu produktu?
Gaidīsim Jūsu ziņu uz info@joyful-couple.com 
Play Feel Love
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 19400 reizes, 8 Skatījumi šodien

Atsauksmes