Izklaide / Cashback - Poligon 1 ◦ lāzertags, Vārpiņi, Siguldas pagasts, Latvija

Poligon 1 ◦ lāzertags

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Vārpiņi, Siguldas pagasts, Latvija
Atslēdzies

www.poligon-1.lv

}
P O T C Pk S Sv
1000
2100
1000
2100
1000
2100
1000
2100
1000
2100
 
1000
2100
1000
2100

+371 20207293

Baltijas valstīs pirmais un lielākais lāzetaga izklaides centrs "Poligon 1" savas durvis apmeklētājiem vēra vaļā 2015. gadā, Siguldā. Par Siguldas poligona mājām kļuva bijušais Padomju armijas civilās aizsardzības sakarucentrs. Uz vietas iespējams spēlēt lāzertaga spēles piecās autentiskās un īpaši iekārtotās arēnās gan atsevišķi, gan apvienojot tās pēc nepieciešamības. Siguldā notiek privātas spēles, bērnu dzimšanas dienas ballītes, sporta lāzertaga turnīri un, protams, visu iemīļotās publiskas (jeb atvērtas) spēles un nakts spēles!
2016. gada nogalē Siguldas lāzertaga centram pievienojās vēl viens aizraujošs pakalpojums, “action quest room”, jeb “izlaušanās” istaba. Tas, kas šo kvesta istabu padara par īpaši unikālu ir tas, ka tā atrodās īstā Padomju laika slepenajā bunkurā zem poligona teritorijas. 
Pavisam nesen, kopš 2016. gada, darbojas jauns lāzertaga un ballīšu centrs bijušās "Radiotehnika RRR" rūpnīcas teritorijā (Kurzemes prospekts 3D, Rīga). Ja Jūsu plānos neietilpst izbraukums ārpus Rīgas, tad šī filiāle ir domāta tieši Jums! Jūs varēsiet izbaudīt jaunu, neparastu atmosfēru, interesantos uzdevumus un pārbaudīt savas iemaņas un prasmes spēlēt komandā. Rīgas izklaides centrā lāzertaga spēles notiek telpā, proti, slepenā radio laboratorijā, šīs arēnas neparasta atmosfēra dāvās Jums adrenalīna devu un aizraujošu spēli. Arēnas platība ir aptuveni 1000 m2. Ar detalizētu spēļu arēnu aprakstu Jūs varat iepazīties sadaļā “Arēnas”.
Mūsu pieredzējušie instruktori novadīs detalizētu instruktāžu, atbildot uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Nemaz nav svarīgi, vai esat kaislīgs lāzertaga spēlētājs vai iesācējs – interesanta spēle un pozitīvās emocijas tiks garantētas ikvienam. Lāzertaga spēles ir interesantas gan bērniem, gan pieaugušiem, gan sievietēm, gan vīriešiem, jo tā ir lieliska iespēja tikt vaļā no liekās enerģijas.

Tā pat kā mūsu Siguldas parkā, Rīgas filiālēs notiek privātas spēles, bērnu dzimšanas dienas ballītes, sporta lāzertaga turnīri un, protams, atvērtas spēles.
Poligon 1 ir parūpējies arī par savu apmeklētāju komfortu. Jūsu rīcībā būs atsevišķās ģērbtuves un dušas (sievietēm un vīriešiem), bezmaksas WiFi un bezmaksas autostāvvieta.
 
Avots: www.lyoness.com
 

Skatīts 21463 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes