Norēķinu kārtība

Par hallo.lv sniegtajiem pakalpojumiem jūs varat norēķināties:
1. Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsiet pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu).
Bank Link ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids. Maksājumu par pakalpojumu Jūs varat veikt ar Swedbank, Citadele, SEB, Norvik banka - internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids. Pēc maksājuma veikšanas rēķins tiks automātiski nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi.
2. Maksājums ar VISA vai MasterCard kartēm - interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3D Secure tehnoloģiju — unikālu sistēmu, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālām programmām MasterCard® SecureCode™ un Verified by Visa. Pēc maksājuma veikšanas rēķins tiks automātiski nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi.
3. Pēcapmaksa ar bankas pārskaitījumu – izvēloties pēcapmaksu ar bankas pārskaitījumu Jums uz e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins, kuru Jums ir jāapmaksā 7 dienu laikā. Pakalpojumus pilnā apjomā varēsiet izmantot tikai pēc Jūsu veiktā maksājuma saņemšanas un apstrādes hallo.lv sistēmā.

Pirms varēsiet veikt kādu no minētajiem maksājumiem, Jums kā pakalpojuma saņēmējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un tiem piekrist.

Rēķina apmaksas termiņš ir 7 dienas. Ja rēķins netiks apmaksāts norādītajā termiņā tas tiks anulēts!

Nauda par pirkumu, bez komisijas maksas, automātiski tiks pārskaitīta uz hallo.lv kontu. Maksājumu operators savukārt nekavējoties informēs hallo.lv par notikušu apmaksu, pēc kā tiks uzsākta pakalpojuma sniegšana.
Visu automātisko maksājumu apstrādi veic AS LatCard. Detalizētāku informāciju par maksājumu drošību varat izlasīt www.latcard.lv