Kāpēc Hallo.lv?

Hallo.lv ir pirmais pakalpojumu un veikalu portāls Latvijā, kurā uzņēmumi un pašnodarbinātie paši publicē visu aktuālo par savu veikalu vai pakalpojumu. Izvēlēties pakalpojumus vai veikalus savā tuvumā, pēc atrašanās vietas, pēc aktuālākajiem piedāvājumiem, cenām, akcijām, atlaižu kuponiem un jaunumiem sociālajos tīklos. Jautāt īpašo piedāvājumu vai pieteikt apmeklējumu, sekot savam iecienītajam biznesa profilam un pirmais uzzini par to piedāvātajām akcijām un atlaižu kuponiem.

Atrodi meklēto

Meklē nepieciešamo pakalpojumu sev tuvumā. Atrodi Hallo.lv pakalpojumus ar akcijām, cenām, atlaižu kuponiem un video. Uzzini piedāvājumus, iepazīsties ar cenām, noskaties video, izlasi aizraujošus rakstus un ieskaties uzņēmumu sociālo tīklu aktivitātēs. Salīdzini vairākus un izvēlies labāko piedāvājumu atbilstoši savām vajadzībām.

   

Sazinies tiešsaistē

Ātri un vienkārši sazinies tiešsaistē (online) ar pakalpojumu sniedzējiem vai veikaliem un pieprasi īpašo piedāvājumu vai piesaki apmeklējumu jebkurā diennakts laikā. Nosūti ziņu līdz pat 10 uzņēmumiem reizē un sazinies ar saviem iecienītajiem pakalpojuma sniedzējiem.

   

Izvēlies labāko

Ērtā veidā izvēlies labākos pakalpojumus un izvērtē piedāvājumus, cenas, akcijas un atlaižu kuponus. Seko saviem iecienītajiem pakalpojumiem vai veikaliem un esi pirmais, kas uzzina par to jaunākajām akcijām un atlaižu kuponiem. Ievieto atsauksmes un palīdzi citiem izvēlēties labāko.