Kāpēc Hallo.lv?

Pakalpojumu un veikalu portāls

5 minūtes un bizness publicēts

Hallo.lv ir pirmais interneta portāls Latvijā, kur uzņēmējs un pašnodarbinātais pats veido savu profilu; pats pievieno, maina, labo savus aktuālos piedāvājumus, cenas, akcijas un atlaižu kuponus; pats popularizē savas mārketinga aktivitātes un sazinās ar klientiem. Hallo.lv ir pirmais portāls, kurā, lai ievietotu sava uzņēmuma aktualitātes nav nepieciešams tērēt daudz laiku ar kādu tiekoties, sarakstoties vai saskaņojot savas vēlmes - atliek vien izveidot sava uzņēmuma profilu un publicēt savus aktuālos piedāvājumus. 

   

Biznesa profils

Esi aktīvs un radošs, regulāri seko līdzi Hallo.lv jaunumiem, pievieno jaunākās aktualitātes, pats maini un labo savu profilu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Viss, kas Tev ir nepieciešams ir interneta pieslēgums. Veido unikālu sava biznesa profilu un piesaisti savam profilam sekotājus. Ātri. Ērti. Izdevīgi.

   

Saziņa ar klientu

Ērtā un vienkāršā veidā atbildi uz savu esošo vai jauno klientu ziņām, sazinies ar saviem sekotājiem un sūti īpašos piedāvājumus. Hallo.lv iesaka atrasties online, lai klients, pieprasot piedāvājumu vai piesakot apmeklējumu, var saņemt atbildi nekavējoties. Kā arī pēc iespējas biežāk pievieno aktuālās akcijas un atlaižu kuponus un Tavi sekotāji par to tiks informēti.