Reklāma un Druka / Cashback - A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA   ◦ zīmogu izgatavošana, Tērbatas iela 85-2, Centra rajons, Rīga, Latvija

A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA ◦ zīmogu izgatavošana

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Tērbatas iela 85-2, Centra rajons, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.zzf.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
 

+371 29267544 +371 67222350

  A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA savu darbību uzsākusi 1993. gada decembrī.
   Mūsu pamatnodarbošanās ir kvalitatīvu zīmogu un spiedogu izgatavošana, visa veida poligrāfijas pakalpojumi, metāla un plastikāta izkārtņu izgatavošana, kā arī gaismas reklāmas izgatavošana un uzstādīšana, piedāvājam dažādu prezentpriekšmetu apdruku.


Zīmogu izgatavošana.
   A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA Rīgas birojā piedāvā visplašāko zīmogu izvēli - kvalitatīvus Austrijas firmu Colop un Trodat zīmogu korpusus.
   Mūsdienu automātiskajiem zīmogiem ir moderni, izturīgi un ērti korpusi, kas atbilst dažādajām klientu prasībām.
   Mūsdienās zīmogu izgatavošanā izmanto lāzergravēšanu uz speciālās zīmogu gumijas. Uz speciālās gumijas ar lāzera palīdzību tiek izgravēts nepieciešamais zīmoga teksts, logo, paraksti, zīmējumi un cita informācija. Gravēšanas rezultātā tiek iegūta zīmoga vai spiedoga augstas kvalitātes pamatne. Iegūto zīmoga pamatni pielīmē pie attiecīgā zīmoga roktura. Ar lāzergravēšanas palīdzību zīmogu izgatavošana iespējama 15-20 minūšu laikā.
   Zīmogu izgatavošanas termiņš parasti ir viena diennakts.
   Steidzamus zīmoga pasūtījumus varam izpildīt pat vienas stundas laikā.

Poligrāfijas pakalpojumi.
Mūsu tipogrāfijas pamatprodukcija ir vizītkartes, veidlapas, aploksnes, bukleti, brošūras, uzlīmes, plakāti, kalendāri, reklāmas materiāli, dokumentu mapes, diplomi, biļetes, piezīmju bloki un citi poligrāfijas darbi. Mūsu profesionāļi izgatavots elegantas un unikālas vizītkartes patīkamai saskarsmei ar Jūsu potenciālo klientu vai biznesa partneri. Veidlapas, aploksnes, bukleti un citi nepieciešamie poligrāfijas darbi tiks izgatavoti vienotā uzņēmuma stilā.
Piedāvājam visplašāko kalendāru izvēli – sienas kalendāri, galda kalendāri, individuālie kalendāri ar savām fotogrāfijām, kabatas kalendāri, kas saņēmējiem radīs neviltotu prieku. Kalendārs gada garumā atgādinās par plānoto tikšanos vai pasākumu, dzimšanas un vārda dienām, kā arī savlaicīgi saplānot patīkamu ceļojumu. Mūsu speciālisti katram darbam izvēlēsies un ieteiks piemērotāko poligrāfijas drukas veidu.

Apdrukas pakalpojumi.
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA piedāvā apdrukāt T-kreklus, cepures, maisiņus, somas, lietussargus, pildspalvas, zīmuļus, plānotājus, šķiltavas, USB-atmiņas, krūzes, glāzes, hokeja ripas, kakla lentas un citus reklāmas suvenīrus. Izvēlies savu prezentreklāmu!

Izkārtņu izgatavošana.
Ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību izkārtnes un plāksnītes tiek izgatavotas dažādām vajadzībām – uzņēmumu izkārtnes, personu identifikatori – piespraudes, kabinetu – dzīvokļu numuriņi, garderobes numuriņi, info norādes vestibilos, inventāra uzskaitei, tehnikas un ierīču pases, būvtāfeles, prezentreklāmai un cita veida pielietojumam. Gravētas plastikāta izkārtnes un plāksnītes tiek izgatavotas no divslāņainas plastmasas. Aplīmējamās plastikāta izkārtnes un plāksnītes izgatavo aplīmējot plastmasu ar līmplēvi. Metāla izkārtnes un plāksnītes tiek izgatavotas no alumīnija – zelta vai sudraba krāsas pamats. Mājas numura zīmes izgatavojam no metāla vai plastikāta.

Ērta piebraukšana, ērta auto stāvvieta.

Mums katrs klients ir īpašs, neatkarīgi no pasūtījuma apjoma.
Avots: www.lyoness.com

 

Skatīts 19595 reizes, 9 Skatījumi šodien

Atsauksmes