Restorāns - HESBURGER ◦ restorāns jēkabpilī, 247 Rīgas iela, Jēkabpils, Jēkabpils pilsēta, Latvija

HESBURGER ◦ restorāns jēkabpilī

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
247 Rīgas iela, Jēkabpils, Jēkabpils pilsēta, Latvija
Atslēdzies

www.hesburger.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
2200
0900
2200
0900
2200
0900
2200
0900
2200
 
0900
2200
0900
2200

+371 26485647

HESBURGER Jēkabpilī Rīgas ielā 247 piedāvā: garšīgu un kvalitatīvi pagatavotu maltīti tev, tavai ģimenei un draugiem.
Mūsu piedāvājumā gardi burgeri, tortiljas, kartupeļi frī, dažādi salāti, mērces un majonēzes, īpaši deserti, plašs dzērienu klāsts, smūtiji, saldējuma kokteiļi, karstie dzērieni un vēl citi gardumi.

Laba garša

Ēdiena garšai ir vislielākā nozīme. Hesburgeram labu garšu nodrošina pašu gatavota majonēze, kuras slepenībā turētā recepte tika izstrādāta jau pirms vairākiem gadiem, un ko līdz šim apmeklētāji ir ļoti iecienījuši. 

Augsta kvalitāte
Garšīgs ēdiens tiek gatavots no augstvērtīgām izejvielām – tādām, ko mēs paši izvēlētos maltītes gatavošanai mājās. Piemēram, gaļas kotletes 100 % sastāv no liellopu gaļas. Hesburger produkcija vienmēr tiek piedāvāta svaiga, un, kas ir ļoti būtiski – pareizā temperatūrā. Nepārtraukta kvalitātes kontrole nodrošina mūsu produkcijai nemainīgi augstu līmeni.

Sortiments
Sekojam, kādiem produktiem klienti dod priekšroku, un kādas ir uztura tendences. Piedāvājam vairāku veidu hamburgerus, kartupeļus frī, salātus, īpašus ēdienus, desertus un dzērienus. Pateicoties produktu attīstības darbam, ēdienkartē pastāvīgi tiek iekļauti jauni produkti. Piemēram, tagad piedāvājam arī smūtijus un tortiljas, ko ir iecienījuši daudzi klienti. 

Veselīgums
Mūsu ēdienkartē ir daudz salātu, kas satur mazu kaloriju. Atspirdzinošu dzērienu vietā var izvēlēties veselīgas sulas vai ūdeni.

Vēlam Jums patīkamus brīžus Hesburger restorānos!
Mūsu devīze “Kvalitāte, serviss un tīrība”.
Piedāvājam garšīgus burgerus un salātus tīrā un draudzīgā vidē. Pie mums ir patīkami tikties ar draugiem vai vienkārši iemalkot tasīti kafijas. 

Hesburger izmanto no videi draudzīgiem materiāliem ražotus iesaiņojumus. 

Kāpēc Hesburger?
Vieniem garšo fritēti kartupeļi, citiem Cēzara salāti ar vistas gaļu. Katru nedēļu Hesburger restorānus apmeklē vairāk nekā pusmiljons klientu, un visi mūsu ēdienkartē atrod sev piemērotu variantu.

Skatīts 91513 reizes, 13 Skatījumi šodien

Atsauksmes