Sadzīves preces un pakalpojumi / Cashback - CORE DEEP SOLUTIONS ◦ mājas lapu izveide, Rīga, Latvija

CORE DEEP SOLUTIONS ◦ mājas lapu izveide

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.fixcms.lv

}
P O T C Pk S Sv
1800
2100
1800
2100
1800
2100
1800
2100
1800
2100
 

+371 28300144

Nemaksā par mājas lapas programmatūras un satura vadības sistēmas izstrādi uzreiz pilnu summu, bet slēdz ilgtermiņa sadarbības līgumu ar noteiktu ikmēneša abonēšanas maksu.
Laiks, kad webizstrādes uzņēmumi darbojās pēc principa “uztaisi lapu un pamet” ātri tuvojas beigām, jo mājas lapas vairs nav statiski plakāti, kas reiz vitrīnā iekarināti darbosies bez izmaiņām desmit gadus. Mūsdienu pasaule ir dinamiska, biznesa vajadzības ir strauji mainīgas un mājas lapai būs neizbēgami vajadzīga uzlabošana, atjaunināšana, papildus funkcionalitāšu pievienošana. Lai ikreiz, kad nepieciešams veikt pārmaiņas lapa nebūtu jārada no nulles (jo iepriekšējais web-izstrādes partneris ir pazudis, bet jaunais nesaprot, ko iepriekšējais ir sastrādājis) izvēlieties ilgtermiņa partnerību, jo tā ir daudz izdevīgāka par īslaicīgām, vienreizējām attiecībām.
Daudzi domā, ka abonēt ir dārgāk kā samaksāt uzreiz — bet tā nav taisnība. Abonentmaksas sadarbības modelis ir abpusēji izdevīgs.
Webizstrādātājiem tas ļauj piedāvāt zemāku cenu ilgtermiņā, jo garantēti, prognozējami un regulāri ienākumi biznesam ir daudz veselīgāki nekā neregulāri projekti. Savukārt klients ieekonomē naudu saņemot ilgtspējīgu risinājumu (izvairās no situācijas, kad vecais ir jāizmet un jātaisa kaut kas jauns) turklāt iegūst uzticamu konsultantu un partneri interneta lietās.

PIEDĀVĀJUMĀ:
 • Mājas lapu satura vadības sistēma (ietver sevī visu tehnisko pusi, kas nepieciešama SEO - meklētaju optimizācijai)
 • SEO konsultācijas - kas jādara, lai virzītos meklētājos
 • IT konsultācijas
 • Domēna vārdi (piemēram: nosaukums.lv)
 • Hostings (vieta, kur izvietot mājas lapu)
 • Programmēsanas darbi (internetā, mobilajās iekārtās un citur). Dodiet mums problēmu - mēs Jums risinājumu
 • Virtuālie serveri
 • Web dizains: web vizītkartes dizains, mājas lapas dizains Web dizainu griešana Uzņēmuma stila dizains: logo izstrāde, vizītkartes, veidlapas, uzlīmes, transporta aplīmēšanas dizains
 • Uzņēmuma komunikācijas materiālu dizains: info lapu dizains, dažādu drukāto materiālu izveide un sagatavošana drukai (bukleti, brošūras, iepakojumi), etiķešu dizains
 • Teksti: Web mājas lapas koncepcijas izstrāde, Web mājas lapu un vizītkaršu teksti, Tekstu ievade mājas lapā, zīmola aprišu izstrāde (nosaukums, vērtības, misija, komunikācijas sauklis u.c.), teksti bukletiem, brošūrām, info lapām, apsveikumiem u.c., idejas reklāmas kampaņu izveidei
 • SMS pakalpojumi: Masveida SMS izsūtīšanas pakalpojumi, SMS maksājumu ieviešana, Semināru SMS tiešsaistes risinājumi Sistēmu integrēsana ar Lyoness (Ejorunal risinājums, u.c.)
 
Avots: www.lyoness.com
 

Skatīts 16976 reizes, 6 Skatījumi šodien

Atsauksmes