Sadzīves preces un pakalpojumi / Cashback - RB Santehnika ◦ apkures, ūdensapgādes un kanalizāciju sistēmu aprīkojums, Tallinas iela 96, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

RB Santehnika ◦ apkures, ūdensapgādes un kanalizāciju sistēmu aprīkojums

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Tallinas iela 96, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.rbsantehnika.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
 

+371 29534002

SIA ''RB Santehnika'' ir 100% Latvijas uzņēmums, kurš specializējies apkures, ūdensapgādes un kanalizāciju sistēmu aprīkojuma tirdzniecībā. Mūsu darbības pamatā ir uzticēšanās un ilgtermiņa sadarbība. Uzņēmuma sadarbības partneri ir uzņēmumi, ēku apsaimniekotāji, būvfirmas un individuālie pircēji. Mūsu mērķis ir piedāvāt Jums vispiemērotāko risinājumu augstā kvalitātē par labāko cenu! Vienmēr laipni gaidīti mūsu veikalā Tallinas 96, Rīgā, kur Jums tiks sniegtas profesionālas konsultācijas un izdevīgi cenu piedāvājumi.

Mūsu priekšrocības:
  • Plašs piedāvājums- mūsu veikalā atradīsiet visplašāko apkures, ūdensapgādes un kanalizāciju sistēmu aprīkojumu vienuviet.
  • Teicama kvalitāte- mūsu sortimentā pasaulē valdošu zīmolu preces ikvienai gaumei un vajadzībai.
  • Vienmēr labas cenas- organizējam regulāras izpārdošanas un akcijas. Patstāviegajiem klientiem- atlaides.
  • Augsta klientu apkalpošanas kultūra- mūsu profesionālie konsultanti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem gan klātienē, gan e-pasta veidā un sniegs
  • visas nepieciešamās konsultācijas par ikvienu mūsu preci- tās izvēli, uzstādīšanu un lietošanu.
  • Pakalpojumi profesionāļiem- sniedzam konsultācijas un palīdzam izvēlēties vispiemērotākos produktus būvinženieriem, celtniekiem un ēku apsaimniekotājiem.
 
Avots: www.lyoness.com
 

Skatīts 20755 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes