Sadzīves preces un pakalpojumi / Cashback - RE:GEENER ◦ dabīgs humīnvielu komplekss augsnei, Rudzrogu iela 1, Mārupe, Mārupes novads, Latvija

RE:GEENER ◦ dabīgs humīnvielu komplekss augsnei

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Rudzrogu iela 1, Mārupe, Mārupes novads, Latvija
Atslēdzies

www.regreener.com

}
P O T C Pk S Sv
0900
1800
0900
1800
1000
1700
0900
1700
0900
1700
 
1000
1600

+371 26609944

RE:GREENER ir dabīgs humīnvielu komplekss, kura pamatā ir Fulvītskābes un Humīnskābes. 
RE:GREENER uzlabo gan augu produktivitāti, gan arī ražas kvalitāti, palielina sēklu dīgtspēju, mazina stresu, ko augiem rada pesticīdi, sals vai sausums.
100 % šķīstoša viela! Ērta pielietošana mazās devās. To var lietot gan ar laistīšanas, gan izsmidzināšanas metodi.
RE:GREENER sastāvā ietilpst mikroelementi kaletu formā. 

Pamatā sastāvu veido Fulvītskābe, kas ir viena no pasaules dzīvības veidošanas pamatiem! Diemžēl pateicoties intensīvajai lauksaimniecībai, kas jau pamatos ir pārkāpusi dabas atveseļošanās un atražošanās principus, pielietojot ķīmiskos minerālmēslus un nedodot zemei reģenerēties, humīnvielas tai skaitā arī fulvītskābes ir iznīcinātas.
Augsne ir noplicināta! 
Tā vairs nespēj nodrošināt veselīgu vidi baktērijām, kuru trūkumu mēs redzam skatoties uz bieži slimojošajiem augiem, kas nesaņemot pilnvērtīgu uzturu, tiek novājināts.
Šeit vietā būtu salīdzinājums tam, ka mākslīgie minerālmēsli mūsu zemei ir tas pats, kas ķīmiskie preparāti mums pašiem! Ne viens ne otrs neatrisina ilgtermiņā problēmu, bet gan nodara tiešu ļaunumu kā mūsu organismam, tā arī augsnei. 
Ar minerālmēsliem un dažādiem augu aizsardzības līdzekļiem mēs cenšamies novērst radušās sekas, bet aizmirstam cīnieties ar cēloņiem!
Fulvītskābes tās mazo molekulāro izmēru dēļ spēj viegli izšķīdināt un piesaistīt minerālvielas un citus uzturvielu elementus. Šīs barības vielas, ko Fulvītskābe ir saistījusi, ir ideālā dabiskā formā, kas mijiedarbojas ar augu šūnām un tās vieglāk absorbē. Tas ir tik spēcīgs, ka viena skābes molekula spēj piesaistīt vairāk kā 70 minerālvielu un mikroelementu. 
Veselīga augsne+vesels augs=Veselīgs dārzs, kas dod veselīgu uzturu mums pašiem
Minerālvielas ir vajadzīgas, jo tā ir augu barība, bet mēslosim mūsu augus saprātīgi, jo arī viņi ir pelnījuši sabalansētu uzturu!
Kā tas iedarbojas:
RE:GREENER veido saites ar augsnē sastopamajiem elementiem kā kalcijs, magnijs, alumīnijs un dzelzs, utt. un palīdzot augiem tos uzņemt vieglāk uzņemt. Produkts uzlabo augsnes fizikālās īpašības, palīdzot pretoties augsnes erozijai, saglabājot tajā vairāk skābekļa un mitrumu, kā arī radot labvēlīgu vidi mikrofloras attīstībai.

Svarīgi zināt, ka RE:GREENER nav mēslojums, bet tā darbojas kā dabīga transportviela, kas nodrošina augu un augsnes vielmaiņas procesus un augsnē atrodamos mikroelementus nogādā augos molekulārajā līmenī! 

Piezīme: Nepārsniegt ieteicamās devas, jo 10 kārtīga koncentrācija darbojas kā inkubējošs līdzeklis, kas iemidzina. RE:GREENER ieteicams lietot ar šķīdumu, kura pH līmenis nav zemāks par 4,5. 
 
Avots: www.lyoness.com
 

Skatīts 19982 reizes, 2 Skatījumi šodien

Atsauksmes