Skaistums / Cashback - Nataļja ◦ manikīrs, Dzelzavas iela 76/4, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, Latvija

Nataļja ◦ manikīrs

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Dzelzavas iela 76/4, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.danilurdi.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
2100
0900
2100
0900
2100
0900
2100
 

+371 29533187

Mans vārds ir Natālija.
Esmu profesionāls, sertificēts manikīra, pedikīra, akrila un naglu dizaina meistars. Nepārtraukta apmācība. Man patīk mans darbs, es mēģinu pielietot visu jaunu, jo nekas paliek nemainīgs, bet tas iet uz priekšu. Es strādāju pie moderniem materiāliem modelēšanai: CND, DLurdi Professional un citi. Man ir prieks piedāvāt dažādas procedūras kompleksai roku un nagu ādas kopšanai: klasisks manikīrs; klasisks pedikīrs, jebkura sarežģītības nagu modelēšana; ACRYL, GEL un pēc tam to korekcija. French pārklājums un tā dažādie veidi. Es laboju nepieredzējušo meistaru kļūdas. Darbs ar gēlu un akrilu dod plašas iespējas dažādiem dizaina iespējas.
Ir liela skaistu toņu laku izvēle, gēla laka. Bāze, Top nostiprināšanai, izlīdzināšanai, naga plāksnes remonts, viss priekš dizaina
JAUNUMS
Fiberglass bāze no firmas "Dlurdi". Ļauj jums salabot, stiprināt ļoti plānas, vājas, trauslas dabīgās naglas. Nodrošina ideālo lielu un reljefu naglu izlīdzināšanu. Polimerizācijas laikā nerada dedzināšanas sajūtu, un jums būs skaisti veseli naglas.

"Yumi Lashes" Skropstas laminēšana.
Inovatīvas tehnoloģijas, kas ļauj pagarināt dabīgās skropstas bez pagarināšanas, lai radītu atvērtas skropstas un apjomu skropstas. Tas spej radīt atklātu izskatu un apjomīgu skropstu iedarbību. Šī ir procedūra, kas baro ar lietderīgiem vielam un minerālvielas, kā arī pagarina tās.
Veicot laminēšanu skropstas izskatās garas, dabiskas un ļoti skaistas. "Yumi Lashes" sastāvā ietilpst vitamīni, organiskas sastāvdaļas un peptīdi, nostiprina un stiprina skropstas, palielinot to elastību, samazinot to trauslumu un izkrišanu.
Individuāla pieeja katram klientam.
Es strādāju Dzelzavas 76/4 Purvciemā. Blakus mēbeļu namam. Iepriekšēja reģistrācija pa tālruni. +37129533187
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 14206 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes