Skaistums / Cashback - Salon'S ◦ skaistuma klubs, Lielirbes iela 27, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

Salon'S ◦ skaistuma klubs

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Lielirbes iela 27, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.salonss.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
2100
0900
2100
0900
2100
0900
2100
0900
2100
 
1000
1900

+371 27883583

Salon'S beauty club tā ir kvalitāte un augsti standarti. Luksus klases kosmētika, profesionāli meistari, atsevišķi kabineti manikīram un pedikīram, teicami aprīkots kosmetoloģiskais kabinets un pat bērnu spēļu istaba - to visu piedāvā mūsu klientiem - iespēju labi atpūsties un atbrīvoties.

Manikīrs un pedikīrs
Mūsu salons piedāvā klasisko aprūpi, gēla pārklājumu, cukura pedikīru, Citrus SPA, kā arī nagu pārklājumu un laminēšanu ar bio-gēlu un gēla laku. Turklāt, mums ir arī bērnu manikīra pakalpojums, kurā tiek izmantota saudzīgā nagu laka, kuru var notīrīt ar parastu ūdeni.

Kosmetoloģiju piedāvājums ir ļoti plašs un tas iekļauj vairākus desmitus nosaukumu. Mēs ļoti lepojamies ar to, ka sejas aprūpes procedūrām mēs izmantojam “Natura Bisse” kosmētiku - kas ir luksus klases kosmētika, kura šobrīd pasaulē ir ļoti populāra.

Matu kopšana
Mūsu top meistari - stilisti strādā ar franču zīmola KYDRA matu krāsām un matu kopšanas līdzekļiem, kuros eļļa sastāda 90% no kopējā sastāva. Tas nozīmē to, ka matu krāsa ir ļoti saudzīga un tā der pat plāniem, lūstošiem matiem un jūtīgai galvas ādai. Atskaitot zīmolu “KYDRA”, mēs strādājam arī ar itāļu zīmola “Selective” krāsām, bet klasisko zīmolu piekritējiem mēs piedāvājam “Schwarzkopf Professional” zīmola krāsas.

Salon's Beauty Club - tas ir Jūsu pavadonis skaistuma un harmonijas pasaulē. Pie mums Jūs varat sākt veiksmīgu dienu, kā arī pabeigt notikumiem piesātinātu nedēļu. Mūsu piedāvājumi ir kārtīgi pārdomāti, mūsu speciālisti ir augsti profesionāli, bet mūsu darbs ir orientēts uz rezultātu un individuālo pieeju.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 22733 reizes, 7 Skatījumi šodien

Atsauksmes