Sports / Cashback - 3R Smart ◦ sup dēļu un tūrisma inventāra noma, Avotu iela 30, Peltes, Siguldas pagasts, Latvija

3R Smart ◦ sup dēļu un tūrisma inventāra noma

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Avotu iela 30, Peltes, Siguldas pagasts, Latvija
Atslēdzies

www.supgarage.eu

}
P O T C Pk S Sv
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
 
0000
2400
0000
2400

+371 26546798

www.supgarage.eu ir unikāla SUP dēļu un tūrisma inventāra nomas garāža. Tā pieder kompānijai SIA 3R Smart. Nomas garāžā ir iespējams rezervēt un redzēt nomājamās preces pirms to rezervācijas, kā arī jau laicīgi iepazīties ar preces tehnisko aprakstu.
Nomas garāžas sortimentā ir pieejams:
Cietie un piepūšamie Jobe SUP dēļi.  Tieši zīmols Jobe apvieno sevī dizainu, jaunāko tehnoloģiju un ērtumu. Tavs nomas SUP dēlis jau gaida Tevi lieliskā un ērtā ūdens necaurlaidīgā somā ar līšu, airi un spuru. Izvēlies savu SUP dēli- jogas vai universāli, ekspedīciju vai surf/sup. 
Jobe Hidrotērpi, ūdens apavi un neoprēna aksesuāri. Pieejami dažādi izmēri sievietēm, vīriešiem un bērniem. Materiāls ir patīkams, elastīgs, veidots sakausējuma tehnoloģijā. Ūdens kurpes lieliski aizsargā kājas. Pieejami ērti neoprēna cimdi un galvas sega.
Skimbords, Bodibords un ūdens peldošā paklāja noma. Uz ūdens, zem ūdens vai virs ūdens. Tik daudz dažādu ūdens izklaižu! Peldošais paklājs peld uz ūdens virsmas un spēj noturēt virs ūdens 3 pieaugušos vai 5 bērnus. Skrien, lec vai vienkārši sauļojies! Tieši tava vislabākā izvēle perfektai atpūtai
Teltis, guļammaisi. Nomā vari noīrēt dažādu modeļu un veidu teltis. Unikālās pop-up teltis ir uzstādāmas 3 min laikā. Pieejami guļammaisi dažādām sezonām. 
Tūrisma preču noma. Nomā var atrast pilnīgi visu, kas nepieciešams Tavam ceļojumam: snurkelēšanas maskas, gāzes degļus, aukstuma kastes, telts led laternas, gatavošanas komplektus, ceļojuma nūjas, piepūšamās gultas vai pat āra spēles. 
Glābšanas vestes. Sertificētas un drošas vestes, ja dodies ekstrēmākā braucienā.
Aktīvās kameras noma. Mums ir visu veidu stiprinājumi aktīvai kamerai ūdensnecaurlaidīgā apvalkā. Nodrošinam ar SD karti un papildus beterijām

Mēs organizējam arī SUP tūres| ceļojumus ar pilnu aprīkojumu. No Tevis tikai vēlēšanās doties braucienā. Pārējo uztici mums!
Mēs apmācām supot bērnus no 7 gadu vecuma. Apmācības veicam individuāli ar bērnu. 
Veicam SUP dēļu tīrīšanu, pārbaudi un ziemas uzglabāšanu.

Piegāde un uzstādīšana visā Latvijā. 
Izņem savu inventāru bez maksas Rīgā darba dienās !
 (Ar rezervāciju iepriekšējā dienā)
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 18486 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes