Sports / Cashback - Jūras vējš ◦ daivinga klubs, Brīvības iela 141, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, Latvija

Jūras vējš ◦ daivinga klubs

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Brīvības iela 141, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.diveriga.lv

}
P O T C Pk S Sv
1000
1800
1000
1800
1000
1800
1000
1800
1000
1800
 

+371 29374410 +371 29655289

Daivinga klubs "Jūras Vējš" tika dibināts 2000. gadā. Šobrīd ar mūsu palīdzību jau vairāk par trim tūkstošiem cilvēku ir kļuvuši par sertificētiem ūdenslīdējiem- ne tikai amatieriem, bet arī speciālistiem.

Mēs veicam sagatavošanas apmācības visaugstākajā līmenī. Visi mūsu spēki ir vērsti uz to, lai katrs mūsu klients iemācītos saņemt baudu no zemūdens pasaules pētīšanas, palielinot un pilnveidojot savas zemūdens prasmes un pie vēlmes gūtu profesionālus panākumus šajā aizraujošajā lietā. Individuālā pieeja mācību procesa laikā ļauj mūsu instruktoriem izsekot kļūdām un palīdz katram konkrētam cilvēkam iziet ceļu no iesācēja līdz profesionālim. Mēs apmācam peldēt ne tikai skaisti un tehniski, bet pats galvenais - droši!

Apmācības notiek pēc PADI un NDL starptautiskajiem standartiem, kas ir lielākās starptautiskās ūdenslīdēju amatieru sertifikācijas organizācijas. Vajadzīga līmeņa sertifikāta esamība ļaus Jums nirt jebkādos apstākļos un jebkurā pasaules vietā.

Bet mācības vēl nav viss. Mēs organizējam interesantas ūdenslīdēju tūres: tādas, kā vasaras ceļojumus uz nedēļas nogali uz tuvākajām valstīm (Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija), kā arī garākus kluba ceļojumus uz siltajām zemēm - Ēģipti, Maldivu salām, Horvātiju, Taizemi, Kubu, Melnkalni, bet zvejas un zemūdens medību piekritējiem - braucienus uz Norvēģiju. Informācija par tuvākajiem ceļojumiem vienmēr ir pieejama jaunumu lapā. Jautra un liela kompānija un aktīvā atpūta - kas varētu būt labāks?!

Starp citu, visu daivingam nepieciešamo inventāru, kā arī daudzas citas noderīgas lietas var iegādāties mūsu veikalā. Bet pilnīgi nav jāsteidzas ar aprīkojuma iegādi - to var izīrēt pie mums.

Gaidām Jūs mūsu klubā!
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 17821 reizes, 23 Skatījumi šodien

Atsauksmes