Telpa pasākumiem un Naktsmītne - Bellevue Park Hotel Riga ◦ viesnīca, 1 Slokas iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvija

Bellevue Park Hotel Riga ◦ viesnīca

0 Atsauksmes     11 sekotāji
 11 sekotāji
1 Slokas iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvija
Atslēdzies

www.hotelbellevue.lv

}
P O T C Pk S Sv
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
0000
2400
 
0000
2400
0000
2400

+371 67069000

„BELLEVUE Park Hotel Riga” piedāvā 222 dažādu kategoriju numurus un visplašāko pakalpojumu klāstu un dažādas iespējas organizēt konferences, kongresus, banketus, darījumu sapulces, banketus, kontaktbiržas, izstādes un svinības.

Vārds BELLEVUE ir sinonīms tādiem apzīmējumiem kā skaists skats, elegance, pirmklasīgums, izcilība, gastronomiskās izvirtības, sirdi sildoša viesmīlība un individuāla pieeja ikvienam viesim un sadarbības partnerim.

 

Pēdējo gadu laikā „Bellevue Park Hotel Riga” ir īpaši pārveidota un uzlabota, lai viesnīca apmierinātu pat pašas augstākās darījumu un atpūtas ceļotāju prasības. Viena no galvenajām „Bellevue Park Hotel” priekšrocībām ir ērtā atrašanās vieta – gājiena attālumā no Vecrīgas cauri gleznainajam Uzvaras parkam. Mūsu viesi izbauda pastaigas pa klusā parka takām, kas dod iespēju atgūt spēkus patīkamā, dabīgā vidē un atrodas vienā no Eiropas dinamiskākajām un aizraujošākajām pilsētām. Laiks, kas pavadīts „BELLEVUE Park Hotel Riga”, pavisam noteikti sagādās baudu neatkarīgi no tā, vai tur atradīsities, lai veiktu darījumus vai atpūstos.

„BELLEVUE Park Hotel Riga” viesi novērtēs arī ērto pieeju lidostai „Rīga” (ar iespēju pasūtīt speciālu transportu) un pilsētas centram.

Ērta tramvaju satiksme Jūs ātri nogādās populārākajās pilsētas vietās – to skaitā ir Nacionālā opera, Vecpilsēta, galvenās iepirkšanās vietas, šarmantās Jūgendstila pilsētas daļas, Centrāltirgus, kā arī dzelzceļa stacija un autoosta. Tas viss tikai pāris minūšu attālumā no viesnīcas. Jaunā Rīgas sabiedriskā transporta e-biļešu sistēma nav dārga un ir ļoti ērti lietojama.

Viesnīca piedāvā plašu BEZMAKSAS autostāvvietu gan tūristu grupām, kas ierodas autobusos, gan arī individuālajiem viesiem, kas ceļo automašīnās.

Profesionālā un gādīgā apkalpošana, pilns audiovizuālais aprīkojums un plaša numuru izvēle, kas atbilst jebkurām vajadzībām, garantēs katra Jūsu iecerētā pasākuma veiksmīgu norisi.

Skatīts 66863 reizes, 14 Skatījumi šodien

Atsauksmes