Transporta un Pasta pakalpojumi / Cashback - Pārcelšanās24.lv ◦ pārvākšanās serviss, Friča Brīvzemnieka iela 14, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

Pārcelšanās24.lv ◦ pārvākšanās serviss

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Friča Brīvzemnieka iela 14, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.parcelsanas24.lv

}
P O T C Pk S Sv
0700
2200
0700
2200
0700
2200
0700
2200
0700
2200
 
0700
2200
0700
2200

+371 27571209

Pārvākšanās serviss: Pārcelšanās24.lv
Piedāvājam Jums šādus pakalpojumus:
-Pārcelšanās pakalpojumi;
-Biroja pārcelšana;
-Būvmateriālu pārvadāšana;
-Krāvēju pakalpojumi;
-Mēbēļu montāža/demontāža (pieslēdzam arī sadzīves tehniku);
-Iepakošana;
-Citu materiālu, preču pārvadāšana.
Konsultācijas BEZMAKSAS.
 
Info:
Mēbeļu pārvadāšana ir noderīgs pakalpojums tad, ja ir gaidāma pārvākšanās, piemēram, uz citu dzīvokli, māju, ofisu vai arī no veikala jāveic mēbeļu piegāde. 

Izvēloties pārvākšanās servisa transporta pakalpojumus, mēbeļu pārvadāšanu veiks profesionāļi – ātri, pārdomāti un pats galvenais droši. Pakalpojumu mēbeļu pārvadāšana lietderīgi ir izmantot arī tad, ja jāpārvadā citi lielgabarīta priekšmeti, piemēram, sadzīves tehnika, ledusskapis, veļas mašīna, plīts.
Mūsu pārvākšanās servisss Tev patiks jo:
Darbinieki ir specializējušies droši un saudzīgi veikt mēbeļu pārvietošanu, nešanu un mēbeļu pārvadāšanu. Tāpēc saimnieks var būt pilnīgi drošs, ka, pārvietojot mēbeles vai sadzīves tehniku, netiks sabojāts, piemēram, grīdas segums vai durvju stendere.
Pēc saimnieka vēlmēm - mēbeles un citas pārvedamās mantas var tikt iepakotas, lai būtu pilnīgi droši, ka ceļā ar tām nekas nenotiks.
Pārvākšanās servisa transporta pakalpojumi ir izdevīgi tad, ja jāpārved vai jāpiegādā lielgabarīta mēbeles vai sadzīves tehnika, jo mēbeļu pārvadāšana tiks veikta ar ietilpīgu busu vai furgonu ar kravas liftu.
Lai veiktu mēbeļu pārvadāšanu vai piegādi, parasti ir nepieciešams mēbeles izjaukt un pēc tam veikt mēbeļu montāžu. Lai saimniekiem nebūtu lieki jātērē laiks, meklējot kādu, kas to var izdarīt, šo darbu var droši uzticēt pārvākšanās servisa puišiem, viņiem ir pieredze mēbeļu izjaukšanā un montāžā.
Trīs iemesli, kāpēc daudzi klienti atkārtoti izvēlas pārvākšanās servisa pakalpojumus.
Transporta pakalpojumi - mēbeļu pārvadāšana vai mēbeļu piegāde tiek veikta precīzi tajā laikā, par ko ir vienojušies ar saimnieku. 

Ja ir kādi jautājumi, zvaniet vai rakstiet un mēs noteiki atradīsim Jums piemērotu risinājumu. 

Pierakstīties var katru dienu no plkst. 8:00 līdz 23:00 (Iepriekš vienojoties esam pieejami 24h)
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 18607 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes