Tūrisma aģentūra - SANITA G/ DOBELE ◦ tūrisma aģentūra, 10A Brīvības iela, Dobele, Latvija

SANITA G/ DOBELE ◦ tūrisma aģentūra

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
10A Brīvības iela, Dobele, Latvija
Atslēdzies

www.celojumi-sanita.lv

}
P O T C Pk S Sv
1000
1800
1000
1800
1000
1800
1000
1800
1000
1800
 
1000
1400

+371 22020608 +371 63720007

IEPLĀNO VASARAS SPILGTĀKUS MIRKĻUS JAU TAGAD
Vasaras sezonas ceļojumi līdz 50% izdevīgāk

 

  • Pirmā iemaksa tikai 69 EUR
  • Zemākās cenas garantija
  • DĀVANA: 15 EUR vērtībā pakalpojums - Zelta elastīgais ceļojums
Spēkā 11.10.2016 - 31.12.2016
Vasaras sezona 2017!  Mūsu nākamā vasara ir pilna ar Jūsu iecienītākajiem brīvdienu galamērķiem un kūrortiem, labām viesnīcām, skaistām pludmalēm, interesantām ekskursijām, profesionāliem un uzticamiem Novatours pārstāvjiem ārzemēs.
Mēs piedāvājam vasaras sezonas 2017  4  JAUNUS GALAMĒRĶUS - Melnkalne, Dubrovnika, Maljorka un Madeira. Kā arī šogad mēs lidosim uz Korfu ar tiešo reisu no Rīgas.
 
Pirmais jaunais galamērķis  - Melnkalne  -  atrodas starp Eiropu un Āziju, Balkānu pussalā. Piesaista tūristus ar iespaidīgu dabu, dzidru jūru, augstiem kalniem, bagāto vēsturi un vietējo  viesmīlību.
Otrais jaunums – Dubrovnika  -  tikpat burvīga un skaista, kā Melnkalne. Valstī var sajust daudzu vēsturisku laikmetu ietekmi, mūsdienās galamērķis piesaista tūristus ar savu maigo klimatu,  komfortablām atpūtas zonām, kultūras un arhitektūras mantojumu un garšīgu ēdienu.
Trešais jaunums - Maljorka - sala, kura dāvina Jums iespēju kļūt par laimīgāku cilvēku pasaulē. Neparasta daba, aktīva naktsdzīve, klubi, restorāni un smilšu pludmales - tas viss ir Maljorka.
Ceturtais mūsu jaunums - Madeira – sala bagāta ar floru un faunu un ir zaļa visu cauru gadu, radot unikālās ainavas ar kurām piesaista tūristus no visas pasaules. Nav brīnums, ka šo salu sauc arī par mūžīgā pavasara salu.
 
Grieķijas salas ir iespaidīgas ar savu daudzveidīgu dabu, aktīvu izklaidi, unikālām ēdienu tradīcijām. Grieķu temperaments, vēsture un daudzas citas interesantas lietas mudina izpētīt šo valsti vairāk un vairāk. Šogad piedāvājam Jums tiešos reisus uz Korfu salu!
Vasaras laikā Antālijas kūrorti gaidīs Jūs! Šeit Jūs varēsiet atpūsties, izpeldēties un izpētīt visiespaidīgākas kūrortu vietas kopā ar ģimeni un bērniem. Aktīvās atpūtas meklētāji atradīs sev tīkamākas izklaides tur pat uz vietas.
Bulgārijas kūrortos Varnā un Burgasā gar krastu stiepjās garas pludmales, silts vējš no Melnās jūras kutina Jūsu vaigus un pilsētas ir piepildītas ar dažāda veida izklaidēm.
Romantiskajā Vidusjūras piekrastē Jūs atklāsiet krāsainu Barselonu. Sajūtiet īstu kultūras dzīvi un iemužiniet sevi bildē zelta smilšu pludmaļu piekrastē. Vai izvēlieties brīvdienas saulainajā reģionā Andalūzijas kūrortā - Almerija. Iespējams, šī ir vienīgā vieta Spānijas Vidusjūras piekrastē, kur Jūs varat atrast pludmali tikai un vienīgi sev.
Itālijas dienvidu reģions – Kampānija -  ļoti slavena ar savu maigo klimatu. Šī vieta apburs Jūs ar piekrastes skaistumu, spilgtām krāsām un jaukām pilsētām. Sicīlija – Itālijas izzināšanas atslēga, kur satiekas vēsture, māksla un valsts daiļums.
Populārākais galamērķis saules tīkotājiem ir Faro, jo atrodas saulainākajā Portugāles daļā. Apkārtnē ir daudz brīnišķīgas pludmales, silts laiks un var nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem!
Piedāvājumu ir daudz - Jums atliek tikai izvēlēties!
 

Skatīts 49365 reizes, 23 Skatījumi šodien

Atsauksmes