Tūrisma aģentūra - Travel Biiz ◦ ceļojumu sajūtu aģentūra, 53 Rīgas iela, Cēsis, Cēsu novads, Latvija

Travel Biiz ◦ ceļojumu sajūtu aģentūra

2 Atsauksmes     7 sekotāji
 7 sekotāji
53 Rīgas iela, Cēsis, Cēsu novads, Latvija
Atslēdzies

www.travelbiiz.com

}
P O T C Pk S Sv
0900
1600
0900
1600
0900
1600
0900
1600
0900
1600
 

+371 29289210 +371 29125261

Piedāvājam ekskursijas ar jauniem un atraktīviem grupu vadītājiem pa Latviju, Baltiju un Eiropu gan individuālājiem ceļotājiem, gan:

Klašu grupām

Mūsu jaunie un atraktīvie skolēnu ekskursiju grupu vadītāji vienmēr ar lielu entuziasmu un atbildību dodas pretim piedzīvojumiem kopā ar bērniem un jauniešiem. Lai skolēniem klašu ekskursijas padarītu interesantākas un aizraujošākās, mūsu komanda vairākās Latvijas un Baltijas pilsētās ir izstrādājusi pilsētvides spēles „Paslēpts pilsētā”, pārgājiena maršrutus pa ainaviski skaistām vietām ar īpašām norādēm un slēpņu meklēšanu, kā arī lepojamies ar pašu izstrādāto Sāremā salas iepazīšanas spēli „Salas izdzīvotājs”. Esam sagatavojuši arī izlaiduma ekskursiju īpašās programmas, kurās līdzi dodas mūsu fotogrāfs!

Darba kolektīviem

Mūsu izstrādātie ekskursiju maršruti ir gan klasiski, apmeklējot interesantas pilsētas un vietas, gan arī tie ir piedzīvojumi, kuros pašiem jāiesaistās un jālīdzdarbojas! Kopā ar jums izlemsim, vai vēlāties doties uz kādu tuvāku galamērķi Latvijā, vai kopā brauksim interesanto ieraudzīt Igaunijā, Lietuvā vai tālāk. Pēc jūsu vēlēšanās līdzi dodas arī grupas vadītājs, kurš ceļā uz galamērķi sagatavojis īpašu izklaidējošu un izzinošu autobusa programmu.
 
Organizējam arī pieredzes apmaiņas braucienus arī uz dažādiem uzņēmumiem, ne tikai Latvijā. Kolektīviem piedāvājam arī dažādas ekskursijas ar degustāciju vai pat piedalīšanos ēdienu gatavošanas meistarklasēs.

Deju kolektīviem, koriem un orķestriem

Deju kolektīviem, koriem un orķestriem organizējam koncertceļojumus un braucienus uz festivāliem un konkursiem. Tā būs iespēja ne tikai baudīt un iepazīt citas kultūras, bet arī piedalīties starptautiskos festivālos, konkursos, bagātinot savu pieredzi un meistarību. Lielisks veids, kā apvienot jaukas ceļošanas emocijas ar gandarījumu par uzstāšanos un iegūtu starptautisku atzinību. Organizējam arī koncertceļojumus - atpūtas braucienus uz dažādām valstīm, rodot jums iespēju uzstāties pilsētas svētkos, vasaras dārzos, baznīcās vai citviet.


Sazinieties ar mums un kopā atradīsim labāko risinājumu jūsu kolektīva atpūtai!

Skatīts 69866 reizes, 25 Skatījumi šodien

Atsauksmes (2)

2 Atsauksmes

  1. Sandis

    2016-03-13 16:15
  2. Dairis

    2016-03-14 09:33