Tūrisms & Naktsmītnes / Cashback - Armanda Lauku Jātnieku klubs ◦ izjādes, Armanda Lauku jātnieku klubs, Salaspils lauku teritorija, Latvija

Armanda Lauku Jātnieku klubs ◦ izjādes

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Armanda Lauku jātnieku klubs, Salaspils lauku teritorija, Latvija
Atslēdzies

www.zirgi.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
1900
0900
1900
0900
1900
 
0900
1900

+371 29275134

Laipni lūdzam Jūs Armanda Lauku Jātnieku klubā. Izbaudiet pie mums savu brīvo laiku pavadot to izjādēs zirga mugurā. Lai, kas Jūs būtu, vai cilvēks, kurš saņēmies pirmoreiz noglāstīt zirgu, vai pieredzējis jātnieks, kuram zirgu pasaule ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, mēs būsim priecīgi sveikt Jūs mūsu mājās.
Kluba pamatus likām 1998. gada sākumā, kad stallī atvedām pirmos zirgus. Kopš tās dienas nepārtraukti esam centušies padarīt mūsu viesu uzturēšanos pie mums pēc iespējas patīkamāku. Šo gadu laikā mūsu klubā jāšanas iemaņas lielākā vai mazākā mērā apguvuši simtiem pieaugušo un bērnu, no kuriem liela daļa kļuvusi par mūsu pastāvīgajiem apmeklētājiem un regulāri pavada savu brīvo laiku zirgu izjadēs vai vienkārši saskarsmē ar šiem, lielajiem, gudrajiem, skaistajiem dzīvniekiem.
Pie mums katrs, kas to vēlas, var tikt zirgā. Gan pieredzējis jātnieks, gan iesācējs tiks laipni sagaidīts un atradīs savām spējām atbilstošu zirgu un, ja nepieciešams - instruktora palīdzību. Pēdējos gados specializējamies Natural Horsemanship - saudzīgas cilvēka zirga attiecības, kas balstītas uz zirga psiholoģijas izpratni un savas ķermeņa valodas izkopšanu. Šī sistēma ir ļoti populāra pasaulē, jo ļauj veidot principiāli savādākas attiecības starp cilvēku un zirgu.
Mēs negatavojam sportistus. Mūsu mērķis ir sagādāt katram mūsu viesim iespēju patīkami un veselīgi pavadīt brīvo laiku, un mūsu pieredzējušo instruktoru norādījumi palīdzēs izvairīties no traumām un starpgadījumiem, kas varētu aptumšot šos atpūtas brīžus.
Mūsu instruktori nemitīgi papildina savas zināšanas gan kursos, gan individuāli pie licenzeētiem ārzemju speciālistiem un ir gatavi savas zināšanas nodot jums.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 19459 reizes, 2 Skatījumi šodien

Atsauksmes