Veikali / Cashback - Baby City Toy City ◦ viss jūsu mazulim, Slokas iela 161, Kurzemes rajons, Rīga, Latvija

Baby City Toy City ◦ viss jūsu mazulim

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Slokas iela 161, Kurzemes rajons, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.babycity.lv

}
P O T C Pk S Sv
1000
2100
1000
2100
1000
2100
1000
2100
1000
2100
 
1000
2100
1000
1900

+371 27765503

Baby City Toy City - bērnu preču veikali, kuri apmierinās pat visprasīgāko pircēju vēlmes

Zīdaiņiem un mazuļiem

Mūsu veikalos jūs atradīsiet visas nepieciešamās preces, lai sagatavotos mazuļa piedzimšanai - sākot ar gultiņu, ratiem, vanniņu un apģērbu līdz pat māneklīšiem, pudelītēm, grabulīšiem un mantiņām. Plašajā bērnu ratu piedāvājumā ir tādi pazīstami zīmoli, kā MAXI COSI, PEG PEREGO, MILLI, HAUCK, I’COO, EMALJUNGA un citi. Vienkārši un bez lieka stresa mūsu veikalos varat izvēlēties un iegādāties visu nepieciešamo mazuļa pūriņam. Sevišķi plašs zīdaiņu apģērbu un aprūpes piederumu klāsts no Latvijā un pasaulē populāriem brendiem AVEN, TOMMEE TIPPPEE, CANPOL, CHICCO, BOBAS, COCCODRILLO.

Apģērbi bērniem

Mēs piedāvājam skaistus un gaumīgus apģērbus gan ikdienai, gan svētkiem piedāvājumā nodrošina kvalitatīvi, Eiropā ražotu apģērbu zīmoli COCCODRILLO, WOJCIK, MAYORAL un citi. Kolekcijas tiek regulāri papildinātas un atjaunotas, tā nodrošinot arvien aktuālu piedāvājumu, kas atbilst gan modes, gan sezonas prasībām.

Rotaļlietas mazuļiem

Jaukas, krāsainass un drošas rotaļlietas mazuļu attīstības veicināšanai no populāriem un māmiņu atzinību iekarojušiem zīmoliem PLAYGRO, TOMY, CHICCO, CANPOL un citiem.  Piedāāvjumā ir gan  attību veicinoši kluči, piramīdas, aktivitātes centri, gan karuseļi, ratu mantas, grabuļi, sēžamauto, vannas mantiņas un bezgala daudz citu brīnišķīgu rotaļlietu.

Bērniem spēlēm, rotaļām, izglītībai

 Izklaidējošas, izglītojošas vecumam atbilstošas un, protams, drošas rotaļlietas bērniem līdz pat 12.gadu vecumam, kā arī vecākiem spēļu entuziastiem. Plašajā izvēlē ir viss, ko vien bērns var vēlēties:  LEGO kluči; pašas populārākās lelles no BARBIE, MONSTER HIGHT, LADEEDA, POLLY, KAWAII CRUSHun citiem zīmoliem; amizantas mīkstās mantiņas no YAHOO. Zēniem -  TMNT jeb bruņrupuči nindzjas ar visiem ieročiem, automašīnām, mājām -  visplašākajā izvēlē. MAISTO un RASTAR radiovadāmās mašīnās gan zēniem, gan tēviem un vēl daudz daudz citu aizraujošu spēļu un mantiņu. Prāta attīstībai plašā izvēlē RAVENSBURGER puzles ar populāriem tēliem un motīviem, lasīšanas un rēķināšas spēlēs, galda spēles visai ģimenei. Rokdarbu mīļotājiem plašs piedāvājums cretivitāti veicinošu materiālu no TOTUM, ORANGE ELEPHANT un citiem ražotājiem.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 22306 reizes, 4 Skatījumi šodien

Atsauksmes