Veikali / Cashback - E-hidro ◦ hidraulikas pacelšanas iekārtas, Katlakalna iela 1, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

E-hidro ◦ hidraulikas pacelšanas iekārtas

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Katlakalna iela 1, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.ehidro.lv

}
P O T C Pk S Sv
0900
1700
0900
1700
0900
1700
0900
1700
0900
1700
 

+371 29998049 +371 28307216

Izcilas pacelšanas iekārtas, izcilam darbam!
Viena no mūsu laikmeta iezīmēm - augstvērtīgas un mūsdienu tehnoloģisko risinājumu atbilstoša iekārtu izmantošana ikdienā - ir kļuvusi par pašsaprotamu jebkuras nozares biznesam.
SIA „E-HIDRO” ienāca pacelšanas iekārtu tirgū Latvijā, kā neliels hidraulikas tirgotājs 2005. gadā. Pirmā piedāvātā auto pacelšanas iekārta bija kravas lifts.
Mūsu uzņēmums specializējas kravas automašīnu un komerctransporta pacelšanas un hidraulisko iekārtu pārdošanā, uzstādīšanā, apkopēs un remontā.
Šobrīd mēs sadarbojamies ar tādiem pasaules zīmoliem kā PM, MAXILIFT, DHOLLANDIA, OIL&STEEL, JOAB, CUS Hydraulics, Dana Brevini. Augstāk minēto zīmolu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti daudzveidīgs un atbilstošs daudzām speciālām klientu vajadzībām.
Mūsu serviss nodrošina pacelšanas un hidraulisko iekārtu uzstādīšanu, regulāras tehniskās apkopes un remontus, ražotāju standartiem atbilstošas garantijas un pēcgarantijas servisu, kvalitatīvu apkalpošanu. Kā arī veicam pārbūves darbus kravas- pasažieru mikroautubusiem.
Mūsu rezerves daļu veikals specializējas hidraulisko kravas liftu, pašizgāzēju, hidraulisko manipulatoru un citu hidraulisko iekārtu papildaprīkojuma orģinālo rezerves daļu tirdzniecībā, kā arī varam piedāvāt rezerves daļas no alternatīviem ražotājiem.
Veikalā ir liels rezerves daļu klāsts, kurām ir laba ražotāju kvalitāte par izdevīgām cenām. Rezerves daļas varam piegādāt ar kurjera stapniecību diennakts laikā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā. Jūs saņemsiet arī "Cashback" un "Shopping Points" par katru pirkumu. 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 20911 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes