Veikali / Cashback - Kunturi ◦ gaļas produkti, Krusta iela 4, Salacgrīva, Salacgrīvas pilsēta, Latvija

Kunturi ◦ gaļas produkti

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Krusta iela 4, Salacgrīva, Salacgrīvas pilsēta, Latvija
Atslēdzies

www.kunturi.lv/public/

}
P O T C Pk S Sv
0800
1400
 
0800
1400

+371 26471205

Saimniecība "Kunturi" atrodas Ziemeļvidzemē, skaistajā Rūjienas novadā. Esam pilna cikla saimniecība no graudu sēšanas un sivēnu iegūšanas līdz izciliem gaļas produktiem uz jūsu ģimenes galda.
Dzīvniekus barojam ar pašu audzētiem graudiem, barību gatavojam paši, nepievienojot ģenētiski modificētus organismus, kas garantē izcilu, garšīgu un veselīgu gaļu.
Gardie gaļas izstrādājumi ir mūsu saimnieču roku darbs, ko viņas ar prieku ir gatavojušas tieši jums. Produktiem nepievienojam e-vielas, izmantojam tikai dabīgas garšvielas. Šos produktus ēdam paši, iesakām draugiem un dodam saviem bērniem! Aicinām pievienoties veselīgi domājošo cilvēku pulciņam, kuriem ir svarīgi zināt, ko viņi ēd, no kurienes products nācis un kas ir tā sastāvā!
Mūsu produkciju varat iegādāties mūsu veikalos un tirdzniecības vietās, ka arī pasūtot pa telefonu 26471205 vai e-pastā kunturi@inbox.lv. Visus produktus varat pasūtīt ar piegādi mājās vai birojā - mūsu smaidīgie šoferīši to piegādās tieši jūsu norādītajā adresē.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 32665 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes