Veikali / Cashback - Memory Water ◦ Ūdens piegāde rīgā, jūrmalā, babītē, piņķos, jelgavā, Lāčplēša iela 35, Centra rajons, Rīga, Latvija

Memory Water ◦ Ūdens piegāde rīgā, jūrmalā, babītē, piņķos, jelgavā

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Lāčplēša iela 35, Centra rajons, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.shop.memorywater.lv

}
P O T C Pk S Sv
1000
1600
1000
1600
1000
1600
1000
1600
1000
1600
 

+371 20010800

Ūdens, kas sastāv tikai no diviem ķīmiskajiem elementiem (H20) ir, iespējams, vissarežgītākā viela uz planētas. Zinātnieki, kas pēta ūdens īpašības ir nonākuši pie ievērojumiem atzinumiem – pirmkārt, ūdenim ir atmiņa; otrkārt, strukturēts jeb aktivēts ūdens palielina cilvēka dzīves enerģiju. 

Zinātniskajā literatūrā jēdziens: strukturēts ūdens ir sinonīms tādiem jēdzieniem kā dzīvs, aktivēts jeb klasteru ūdens. Ūdens struktūra ir atkarīga no veida, kā ir izkārtotas un organizētas ūdens molekulas. Tās var izkārtoties simetriski vai haotiski.

Ūdens struktūra ir atkarīga no tā, kāda informācija (frekvences) uz to iedarbojas. Gadījumā, ja informācija ir pozitīva (frekvences ir harmoniskas un dzīvīgumu veicinošas), ūdens molekulu struktūra ir simetriska un harmoniska, bet, ja informācija ir negatīva, ūdens molekulas izvietojas haotiski. Tāpēc ļoti svarīgi kādu ūdeni lietojam mūsu uzturā ikdienā, jo tas ietekmē mūsu pašsajūtu, garastāvokli un enerģijas līmeni. Pensilvānijas universitātes profesors un Starptautiskās Zinātņu akadēmijas loceklis Rastums Rojs uzsver, ka ūdens struktūra ir daudz svarīgāka nekā ūdens ķīmiskais sastāvs.

Zinātnieki ir atklājuši, ka strukturēts ūdens dod dzīvam organismam daudz vairāk dzīves enerģijas nekā parasts ūdens. Enerģijas veids, ko satur strukturēts ūdens atšķiras no tās enerģijas, kas ir kafijā, enerģijas dzērienos un citos dzērienos, kas izgatavoti uz kofeīna vai citas vielas bāzes, kurai piemīt uzbudinošs efekts. Šādi dzērieni cilvēka organismam dod tūlītēju aktivitāti, kam nākamajās stundās seko krass enerģijas kritums. Tādēļ šādi dzērieni veicina cilvēka dzīves enerģijas uzkrājumu izlietošanu. Turpretim strukturēts ūdens piepilda cilvēka ķermeni ar ūdeni, kas ievērojami palielina dzīves enerģiju un ļauj atjaunot šīs tik svarīgās rezerves.

Zinātnisko pētījumu rezultātus skat. šeit: http://memoryw.com/page.php?id=72&pid=50

Izmaini savu dzīvi!
 
Avots: www.lyoness.com
 

Skatīts 21927 reizes, 4 Skatījumi šodien

Atsauksmes