Veikali / Cashback - Orhideja ◦ ziedu salons, O. Kalpaka iela 27A, Gulbene, Gulbenes pilsēta, Latvija

Orhideja ◦ ziedu salons

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
O. Kalpaka iela 27A, Gulbene, Gulbenes pilsēta, Latvija
Atslēdzies

www.orhidejaab.lv

}
P O T C Pk S Sv
0730
1800
0730
1800
0730
1800
0730
1800
0730
1800
 

+371 26470063

Ziedu salons Orhideja piedāvā grieztos ziedus, ziedu pušķus un dažādus telpaugus. Brīdī, kad pašiem nav iespējas apsveikt jubilāru, mēs to izdarīsim jūsu vietā! Ziedus piegādāsim uz norādīto adresi (min. pasūtījuma summa 15EUR. Gulbenes pilsētas robežās bez maksas, ārpus tās-cena pēc vienošanās).
 Ar prieku un atbildību īstenosim jūsu idejas kāzu noformējumos, lai šī diena būtu izdevusies un neaizmirstama.
 Piedāvājam suvenīrus un dāvanas, kā arī izgatavojam konfekšu pušķus un veicam dāvanu iesaiņošanu. Jebkuri jūsu svētki būs jautrāki un košāki pateicoties mūsu hēlija baloniem! Izbraucam arī uz svinību vietu, ja nepieciešams lielāks balonu skaits.
 Ik gadu rudens pusē mūsu ziedu salonā plašā sortimentā var iegādāties vietējā ražotāja SIA “Ušuru kūdra” garšīgo un veselīgo produkciju – ekoloģiski audzētas lielogu dzērvenes un to izstrādājumus – sulas, sīrupus, sukādes, tējas, dzērvenes pūdercukurā, dzērvenes želejā un sīrupā, kā arī šīs produkcijas dažādus dāvanu komplektus.
 Plašā izvēlē piedāvājums medus un tējas cienītājiem, kā arī dažādi alkoholiskie dzērieni un Gulbenes novadā ražoti mājas vīni.
 Ja jums dzīvē nākas saskarties ar skumju brīdi, tad ar izpratni un iejūtību uzklausīsim un izveidosim pēdējos atvadu sveicienus - vainagus, štrausus vai sēru pušķus.
Mūsu ziedu salonā “Orhideja” būsiet vienmēr laipni gaidīti!
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 20670 reizes, 2 Skatījumi šodien

Atsauksmes