Veikali / Cashback - Rīgas Ziedi ◦ ziedu veikals, Tallinas iela 83, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

Rīgas Ziedi ◦ ziedu veikals

0 Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Tallinas iela 83, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.rigasziedi.lv

}
P O T C Pk S Sv
0730
1900
0730
1900
0730
1900
0730
1900
0730
1900
 
0800
1500

+371 25600675

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā. Ziedu piegādi nodrošina mūsu atsaucīgie kurjeri. Uzņēmuma galvenā prioritāte ir pakalpojuma kvalitāte, tādēļ īpaša uzmanība tiek pievērsta kvalitatīvu ziedu izvēlei un pasūtījumu izpildei noteiktajā laikā.
Katrs mūsu klients ir īpašs, neatkarīgi no pasūtīto ziedu vai pušķu skaita, katrs pasūtījums tiek izpildīts pēc augstākajiem klientu apkalpošanas standartiem. 
Ziedu piegāde Rīgā un ziedu piegāde ārpus Rīgas.
Ziedu piegāde Rīgā un ziedu piegāde ārpus Rīgas veic Rīgas Ziedi kurjers. Ja nepieciešams, ziedi tiek piegādāti arī uz attālākām pilsētām. Šajos gadījumos ziedu piegādes nosacījumus atrunājam individuāli sazinoties ar pasūtītāju.
Nodrošinām ziedu piegādi uz jebkuru Jūsu norādīto ziedu piegādes adresi, neatkarīgi no tā vai ziedu saņēmējs atrodas mājā, dzīvoklī, darba vietā, lidostā vai slimnīcā. Esam veikuši ziedu piegādi arī uz neierastām piegādes vietām, tādām kā frizētava, manikīrs, lielveikals, zobārsta kabinets, piegādāsim ziedus arī bez saņēmēja precīzas adreses noskaidrojot telefoniski kur saņēmējs pašreiz atrodas
Bezmaksas ziedu piegādi nodrošinām Rīgas pilsētas teritorijā izņemot dažus attālākus rajonus kuros piemērojam simbolisku piegādes maksu. Demokrātiska piegādes cenu izvēle ir viens no galvenajiem mūsu veiksmes stūrakmeņiem.
Pateicamies mūsu klientiem (kuru skaits jau sasniedzis vairākus tūkstošus), kuri izvēlējušies mūsu ziedus un mūsu sniegto ziedu piegādes servisu. Ar lielāko prieku izgatavosim ziedu pušķi jebkurai Jūsu dzīves situācijai.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 18873 reizes, 1 Skatījumi šodien

Atsauksmes