Veselība / Cashback - Vivendi ◦ veselības centrs, Dzirnavu iela 16, Centra rajons, Rīga, Latvija

Vivendi ◦ veselības centrs

Atsauksmes     0 sekotāji
 0 sekotāji
Dzirnavu iela 16, Centra rajons, Rīga, Latvija
Atslēdzies

www.vivendicentrs.lv

}
P O T C Pk S Sv
0800
2000
0800
2000
0800
2000
0800
2000
0800
2000
 

+371 20451777

Veselības centrs Vivendi ir jauna koncepta ambulators veselības centrs, kas specializējas stresa un neveselīga dzīvesveida izraisītu veselības traucējumu ārstēšanā.
Mūsu pieeja pacientam ir balstīta uz integrētu profesionālu medicīnas speciālistu darbu, kas strādā ar cilvēku kā vienu veselumu, ņemot vērā visas slimības izcelsmes saknes – bioloģiskās, emocionālās un sociālās.
Veselības centrā ir pieejami - ģimenes ārsts, pediatrs, internists, kardiologs, fizioterapeits, psihosomatiskās medicīnas speciālists, narkologs, uztura speciālists, masieris u.c.
Veselības centrā iespējams saņemt konsultācijas, veikt laboratorisko un klīnisko izmeklēšanu, profilaktiskās pārbaudes un ārstēšanu, tai skaitā ar specializētu terapeitiska dzīvesstila pārmaiņu programmu palīdzību.
Pacienta ārstēšanā tiek kombinētas gan tradicionālās, gan alternatīvās medicīnas metodes, lai pēc iespējas efektīvāk tiktu sasniegts iecerētais mērķis – vesels un laimīgs cilvēks.
Veselības centra Vivendi speciālisti piedāvā izglītojošas lekcijas un seminārus uzņēmumiem, kā arī ikvienam interesentam par veselības tēmām.
Ikviens no veselības centra Vivendi piedāvātajiem pakalpojumiem un konsultācijām pacientu ērtībai pieejams latviešu, krievu un angļu valodās.
 
Avots: www.lyoness.com

Skatīts 15592 reizes, 21 Skatījumi šodien

Atsauksmes